Завдяки ній БМП-­1УМД «Мисливець» може використовуватись не лише  як засіб транспортування та вогневої підтримки підрозділів, а й як автономна бойова одинця із дистанційним керуванням. Разом із цим, «Мисливець» оснащений двигуном виробництва Німеччини, сучасним бойовим модулем із гарматно­-ракетним озброєнням та комплексом зниження помітності.

Незважаючи на складні погодні умови, БМП­-1УМД «Мисливець» добре виконав  стрільби на Гончарівському військовому полігоні Чернігівської області. За діями української бронетехніки спостерігав керівний склад Ради національної безпеки і оборони України, Міністерства оборони та Збройних Сил України.

За словами директора  ДП «Житомирський бронетанковий завод» Олексія Бабіча, використання роботизованих бойових модулів надає багато переваг. Наприклад, завдяки їм значно скорочується час відкриття вогню, бо система може самостійно розпізнати ціль і вести її на прицілі, очікуючи команди на постріл. Завдяки дистанційному керуванню оператор може знаходитись у глибині позицій, поки бойовий модуль у цілодобовому режимі вивчає  рубіж оборони.