Фото автора.
Фото автора.

Антоніна Погрібна третій рік працює на ТОВ «Бердичівський хлібозавод». Розпочинала свою трудову діяльність на цьому підприємстві начальником зміни. Нещодавно її призначено начальником виробництва.

— Свого часу закінчила Дніпровський технологічний університет, — розповідає Антоніна Аркадіївна. — Навчалася секретам біотехнології. Знання, що отримала у вузі, стали мені у нагоді. Робота дуже подобається. Разом із цим, відчуваю велику відповідальність, адже добре налагоджене виробництво хлібобулочних виробів — запорука успіху. Я відповідаю за організацію оперативного контролю за випуском продукції, забезпечення технічною документацією, інструментами, матеріалами, обладнанням, транспортними засобами та іншим, що необхідно для безперебійного, своєчасного та високоякісного випуску продукції.

На думку керівництва заводу, Антоніна Погрібна, як і весь колектив, сумлінно ставляться до виконання своїх службових обов’язків, уболівають за загальну справу, докладають сил для того, щоб у людей на столі завжди був запашний хліб...

 

Фотоетюд

Лінки