У компанії нагадують, що зі зміною постачальника газу порядок оплати послуг з розподілу (доставки) газу не змінився. Реквізити оплати та сума платежу також залишилися незмінними.
Оплата за розподіл газу здійснюється в поточному місяці до 20 числа, рахунки за розподіл газу доступні онлайн у сервісах «104.ua»:

особистий кабінет на сайті «104.ua» — https://ok.104.ua/ua/
мобільний додаток «104.ua» — AppStore та Google Play
чат-бот «7104ua» у «Viber» — https://chats.viber.com/7104ua/ru
або паблік-аккаунт «ua7104_bot» у «Telegram» — https://t.me/ua7104_bot

Так само споживачі можуть сплачувати за послугу з розподілу через вказані онлайн ресурси, онлайн-банкінг або мобільні банківські додатки, через платіжну систему «Portmone» або у відділеннях поштового зв’язку. Варто лише прослідкувати коректність уведених даних споживача: особового рахунку, ПІБ, а також «отримувача»: АТ «Житомиргаз».

Також для зручності споживачів у «104.ua Клієнтський простір» розміщені термінали, через які можна провести оплату як за місяць, так і до кінця року.

Газівники дякують споживачам за вчасну оплату послуги з розподілу газу. Завдяки вчасним розрахункам аварійні бригади виїздять на ліквідацію аварійних ситуацій, фахівці служби контро-льно-приладового обстеження детально оглядають газові мережі на предмет пошкодження, виробничі підрозділи займаються ремонтом та обслуговування мереж та обладнання.

Фотоетюд

Лінки