Третій місяць наша країна живе в умовах воєнного стану. Важко всім. Та поволі ми почали оговтуватися від шоку, який довелося пережити у перші дні війни. І тепер кожен на своєму робочому місці намагається зробити максимум для перемоги над ворогом.

Для нас, журналістів «Житомирщини», таким робочим місцем є інформаційний фронт. Відновивши випуск газети після вимушеного місячного простою, коли потужна вибухова хвиля від ракети, що зруйнувала 25-ту школу, вивела з ладу і редакцію газети, ми відразу ж включилися у висвітлення найважливіших подій в країні та області. Розповідаємо про тих, хто виборює мир на передовій, волонтерів, переселенців; про тих, хто відновлює роботу підприємств; про медиків, освітян; консультуємо, підтримуємо порадами. Одне слово, намагаємося бути цікавими і корисними нашим читачам.

На жаль, у зв’язку з військовими діями фінансове становище редакції погіршилося. Рекламодавці, з якими ми раніше співпрацювали, фактично припинили свою діяльність. Із наших сторінок майже зникла реклама, не стало замовлень на іміджеві матеріали. Нам довелося перейти на одноразовий випуск у тиждень і чорно-білий формат (сподіваємося, що це — тимчасово).

Але газета виходить. Ми віримо, що при вашій підтримці 103-річна історія «Житомирщини» продовжиться. Тому нагадуємо нашим читачам, що передплата на нашу газету на друге півріччя триває. Оформити її можна у звичайний спосіб у поштових відділеннях чи в листонош або ж через сервіс «Онлайн-передплата» на сайті Укрпошти, який, як стверджують поштарі, в умовах воєнного стану є найбільш безпечним, швидким та зручним способом передплати видань. Для цього в переліку видань потрібно знайти нашу газету та відразу оплатити вартість передплати платіжною картою, у тому числі й коштами, отриманими від держави через «Дію».

Сподіваємося на ваші розуміння і підтримку. Адже передплативши газету, ви підтримаєте не тільки редакцію, а й наших партнерів — поштарів, поліграфістів, які вносять вагомий внесок у розвиток економіки країни. А всі разом ми працюємо на перемогу.

Вартість переплати газети «Житомирщина» з 1 липня 2022 року Індекс 60121 — два номери на тиждень на 12 сторінках з телепрограмою у п’ятницю.
Передплатна вартість з доставкою ЖД АТ «Укрпошта»:

на 6 місяців — 270 грн. 00 коп. на 3 місяці — 135 грн. 00 коп.
на 1 місяць — 45 грн. 00 коп.