Нещодавно на базі Новоград-Волинського міськрайонного територіально-медичного об’єднання почало свою роботу нове відділення комплексної реабілітації. Як повідомив генеральний директор цієї медустанови Василь Борис, аналогів такому відділенню на теренах Житомирщини немає.

Посприяв утілити проект із облаштування відділення, допомігши спрямувати державну субвенцію в розмірі близько 4 млн. грн. для придбання сучасного медичного обладнання для діагностики, ерго- та фізичної терапії народний депутат України Дмитро Костюк.

Відтепер звягельчанам не потрібно буде за дороговартісними послугами звертатись до ряду приватних медичних центрів і клінік, розташованих у столиці чи у Рівному. Адже реабілітацією пацієнтів, котрі мають захворювання опорно-рухового апарату та нервової системи, у новоствореному відділенні займається мультидисциплінарна команда медиків, котра складається з 16 фахівців. З-поміж них — невропатолог, травматолог, ерго- та фізіотерапевти, логопеди, психолог та інші спеціалісти.

Сьогодні відділення комплексної реабілітації тимчасово розташоване в приміщеннях неврологічного та травматологічного відділень медоб’єднання. Але парламентарій уже звернувся до Новоград-Волинського міського голови Миколи Боровця з пропозицією відремонтувати приміщення, що потрібні для переселення новоствореного відділення.

Голова громади підтримав ініціативу Д.Костюка, й нині розпочалась підготовка до проведення ремонтних робіт на п’ятому поверсі лікувального корпусу ТМО, де в майбутньому й «осяде» реабілітаційний центр.