Плакати з такими гаслами тримали підприємці Житомира, доєднавшись до серії всеукраїнських страйків та мітингів, спрямованих проти «суцільної фіскалізації» та високих цін на енергоносії для малого і середнього бізнесу.

Акція в Житомирі стартувала у дещо незвичний спосіб — із автопробігу її учасників, котрі обклеїли свої автомобілі плакатами з гаслами і гучно сигналили, під’їжджаючи до будівлі облдержадміністрації та обласної ради.

На майдані імені С.П.Корольова зібралися декілька десятків учасників мітингу. Вони прийшли з рядом вимог: прийняти законопроект № 5866 або № 5866(1), що скасовують обов’язкове застосування РРО для фізичних осіб-підприємців, котрі є платниками єдиного податку другої-четвертої груп; знизити високі тарифи на енергоносії для малого і середнього бізнесу, що призводять до зростання цін на товари та послуги для кінцевих споживачів; відправити у відставку голову Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетьманцева.

Після емоційних виступів мітингувальники зайшли до приміщення облдержадміністрації та почали вимагати зустрічі з головою ОДА Віталієм Бунечком, погрожуючи зламати загороджуючі турнікети. До невдоволених підприємців вийшли заступник голови ОДА Олександр Федько і заступник керуючого справами, начальник управління юридичної та кадрової роботи обласної ради Анатолій Репіков.

Посадовці уважно вислухали вимоги мітингувальників і пообіцяли внести звернення ФОПів на розгляд профільної комісії обласної ради та найближчої сесії обласної ради.