Фото з сайту ОДА.
Фото з сайту ОДА.

 

Голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко разом із народним депутатом України Арсенієм Пушкаренком (фракція «Слуга Народу»), головою Олевської ОТГ Сергієм Лисицьким взяли участь у відкритті ще одного дитячого будинку сімейного типу. Про це повідомили у прес-службі ОДА.

Голова ОДА наголосив, що відкриття дитячих будинків сімейного типу є першим кроком до відновлення повноцінного життя дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах.

«Сьогодні родина Таргонських отримала нове житло. Це вже третій дитячий будинок сімейного типу, відкритий в Олевській громаді, та 25-ий, який ми відкрили за останні два роки на території Житомирщини. Двоє дітей — Аліна та Валерія — тепер у новій домівці зможуть відчути батьківську любов у справжній сім’ї. Впевнений, що їх нові батьки подарують тепло та сімейний затишок ще не одній дитині, яка того потребує», — зазначив В.Бунечко.

Олексій Іванович та Альона Вікторівна Таргонські розповіли, що у 2014 році, набувши статус прийомної родини, вони вирішили, що допомога таким дітям стане сенсом їх життя та прийняли рішення взяти на виховання у свою сім`ю двох дівчат, які залишилися без батьківського піклування.

У будинку облаштовані вітальня, передпокій, дитячі кімнати, спальня, кухня, ванні кімнати та санвузли. Оселя повністю відремонтована, оснащена необхідною побутовою технікою та готова для проживання дітей і батьків. Загалом на оновлення та придбання будинку витрачено майже 1,9 мільйона гривень.
Керівник облдержадміністрації водночас зауважив, що на Житомирщині залишаються ще майже сотня дітей без батьківського піклування, які поки не влаштовані у сім’ї.

За інформацією Служби у справах дітей Житомирської ОДА, нині в області функціонують 152 прийомних сім’ї, в яких виховуються 293 дитини-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. У 25 дитячих будинках сімейного типу знайшли нові родини 409 дітей.

Гості вручили родині й дітям подарунки, солодощі й побажали успішного життя, удачі та Божого благословення на довгії роки.

 

Фотоетюд

Лінки