Фото з сайту Нацполіції в області.
Фото з сайту Нацполіції в області.

 

Упродовж трьох днів на базі кінологічного центру ГУНП та Житомирського навчального центру підготовки поліцейських проходив відкритий чемпіонат Національної поліції України з багатоборства кінологів.

У цьогорічних змаганнях взяли участь 25 команд із різних регіонів країни. Службові собаки породи німецька вівчарка вправно демонстрували свою підготовку за загальним курсом слухняності; здійснювали пошукову та слідову роботу, вибірку людей і речей; затримували порушників і долали смугу перешкод.

— Третій рік поспіль ми зустрічаємо команди поліцейських кінологів, які долучаються до проведення цього чемпіонату. Оновлена база дає нам змогу не тільки готувати собак для служби, а й проводити заходи такого високого рівня. Кожен з видів багатоборства справді важливий у повсякденній діяльності поліції, допомагає у розкритті злочинів і затриманні правопорушників, — розповів начальник ГУНП в області, полковник поліції Юрій Олійник.

У підсумку відповідно до суми результатів усіх етапів багатоборства перемогу здобули Валерій Сеньків з Івано-Франківщини разом зі своїм чотирилапим другом Алтаєм. Друге місце вибороли Томас Зіньгіс із псом на ім’я Байра з Одещини, а третє — представник Харківщини Євген Косенко зі службовим собакою Кликом.

Відзначили окремими нагородами й призерів чемпіонату у чотирьох номінаціях: «Комплекс вправ загальної підготовки розшукових собак», «Комплекс вправ спеціальної підготовки розшукових собак», «Подолання смуги перешкод» та «Затримання умовного порушника».

 

Погода

Фотоетюд

Фото11122020

Щедрий врожай горобини ворожить сурову зиму.

Фото Володимира СОБОЛЯ.

Лінки