Ігор Гундич, голова Житомирської обласної державної адміністрації  у 2016-2019 роках, став заступником лідера Житомирського обласного «УДАРу» Олега Дзюбенка. Таке рішення ухвалили партійці «УДАРу Віталія Кличка» 23 вересня 2021 року на загальних зборах обласної організації партії.

«Ми раді вітати Ігоря Гундича у нашій команді. Впевнений, що  такий досвідчений політик, громадський діяч, голова Житомирської обласної державної адміністрації  у 2016-2019 роках ще більше посилить позиції політичної партії «УДАР Віталія Кличка» на Житомирщині. 

 Вірю, що тільки разом нам вдасться втілити нашу мрію – успішну, сильну і європейську Україну, де буде держава для громадянина, а не навпаки! Адже разом ми велика сила!»,  – наголосив Олег Дзюбенко, лідер Житомирської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка».

 Ігор Гундич, новообраний заступник лідера Житомирської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» подякував партійцям за довіру та закликав усіх активних і небайдужих долучатися до команди.

«Я вірю, що наша потужна команда «УДАРу Віталія Кличка» на чолі з її лідером Віталієм Кличком та наш з вами унікальний досвід в  громадській та політичній діяльності з успіхом впорається з усіма викликами. Я закликаю усіх небайдужих, активних людей долучатися до нашої команди «УДАРу Віталія Кличка» і разом будувати ту державу, за яку ми стояли на майданах, яку сьогодні боронять  найкращі сини та дочки України на сході нашої держави, яку відстоювали покоління нескорених українців. Вірю, що у нас все вийде! Україна буде сильною» ,  – зазначив Ігор Гундич, заступник лідера Житомирської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка».

Також під час загальних зборів Житомирської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Олег Дзюбенко вручив партійні квитки новим членам партії.

«Нашого лідера партії Віталія Кличка знають та поважають в Україні та  на міжнародній політичній арені, його підтримують впливові європейські політики. Сьогодні він збирає навколо себе потужну команду, гідну альтернативу теперішнім політичним силам, на яку давно чекали українці. Наша з вами спільна мета – сформувати сильну команду однодумців на Житомирщині, яка поділяє погляди лідера та зможе реалізувати Програму Партії»,  – зазначив Олег Дзюбенко

Нагадаємо, що політична партія «УДАР Віталія Кличка» заснована 2010-го року. Це Всеукраїнська політична партія,   яка має тисячі партійців, сотні осередків, потужне представництво у місцевих радах багатьох регіонів України. Лідером партії є  Герой України, Київський міський голова, голова Київської міської державної адміністрації Кличко Віталій Володимирович.