Нещодавно з ініціативи керівництва та депутатів міської ради автопарк комунальної техніки Малина поповнився грейдером та вакуумним підмітально-прибиральним автомобілем Scania.

Дотепер у громаді був лише один грейдер. Необхідність у придбанні ще одного постала гостро, адже у зв’язку зі збільшенням території громади кількість доріг, що перебувають на обслуговуванні, збільшилася майже у чотири рази.

— Нова машина, — повідомили в мерії, — буде застосовуватись на прибиранні вулиць міста й усіх 80 населених пунктів громади. Ця машина здійснює механізований процес очищення дорожнього полотна, дає змогу зменшити пил та підтримувати в належному стані дороги.

Техніку, яку придбали за кошти з бюджету громади, вже «обкатали». Її роботою задоволені як комунальники, так і посадовці міськради. Але чомусь журналісту «Житомирщини» озвучити вартість придбаної техніки в управлінні ЖКГ міської ради та КП «Малин» не наважились, порекомендувавши підготувати інформаційний запит для отримання такої інформації. Невже це такий великий секрет?

Фотоетюд

Лінки