Кажуть, рахувати чужі гроші — негарно. Мабуть, таки негарно. Але коли мова йде про високопосадовців, можна й порахувати. Тим паче, що гроші вони отримують із бюджету, а значить, з наших податків. Нещодавно один з житомирських сайтів оприлюднив дані про зарплату голови облдержадміністрації Віталія Бунечка, отримані у відповідь на інформаційний запит. Втім, інформацію було подано уривками та з висмикуванням — відтак вже наступного дня голова ОДА вирішив розставити всі крапки над «і», скликавши брифінг. На якому розповів чимало цікавого — не лише про свої статки, а й навіть про… кулінарні звички.

— За період із серпня по грудень моя зарплата становила 157954 гривні, — повідомив Віталій Бунечко. — На руки я отримав 127153 гривні. Іншими словами, це в середньому — по 25400 гривень на місяць. Між іншим, моя зарплата на 33% нижча, ніж та, яку отримував мій попередник у 2018 році за аналогічний період часу. З початку цього року мені не нараховується премія.

У якості порівняння голова ОДА зауважив, що зарплата Ігнатпільського селищного голови в Овруцькому районі становить 23600 гривень.Й зізнався, що почуватися більш-менш нормально у фінансовому плані йому дозволяє ще й пенсія військовослужбовця, яка становить 14600 гривень.

Детальніше читайте у газеті "Житомирщина" за 07 лютого 2020