За традицією, підбиваємо підсумки торішньої редакційної пошти. В 2019 році до редакції «Житомирщини» звернулися зі своїми проблемами, побажаннями, роздумами й пропозиціями майже 400 читачів. До речі, позаторік читацьких листів і звернень було приблизно стільки ж. У 2019­му потік листів дещо збільшився... Цікаво, що серед тих, хто спілкувався з редакцією переважали жінки, чоловіків було трохи менше. Найбільше листів і відгуків надійшло із Житомира, а також із Радомишльського, Хорошівського, Бердичівського районів. Не забували нас і читачі з Андрушівського, Коростишівського, Романівського, Лугинського, Черняхівського районів. Прилітали звістки й відгуки на публікації з Києва, Вінниці, Одеси, Запоріжжя, а також з Франції та Канади. Були листи в конвертах та електронні.

Найчастіше дописували до нашої газети і друкувалися на її сторінках Людмила Лобачова, Світлана Соболевська, Микола Кордон, Людмила Натикач із Житомира, Валентина Пархомчук з с. Фасової Хорошівського, Світлана Човнюк з с. Потіївки Радомишльського районів, Василь Лінивий з Коростишева та ще цілий ряд авторів, які роками залишаються з улюбленою газетою та підтримують її.

Серед проблем, порушених у читацьких зверненнях, переважали питання охорони здоров’я, освіти, комунальних тарифів, пільгових перевезень, життя об’єднаних територіальних громад, екології, налагодження життя переселенців. Не залишають байдужими наших читачів і минуле нашого краю, його культурні та правічні цінності. Окремі прихильники газети ділилися з нами пережитим, розповідали про стосунки з дітьми, перипетії у непростих відносинах із сусідами, ділилися враженнями від політичних подій. Чимало читачів тепло привітали «Житомирщину» з її 100­річчям, побажали газеті благополуччя і творчого довголіття. За це ми їм дуже вдячні.

У 2020 році пишіть нам частіше, розповідайте, що вас хвилює, надсилайте гарні світлини й діліться новинами з вашого життя.

Погода

Фотоетюд

Фото26062020

Житомир сьогодні. Михайлівська — під новими парасольками.

Фото Володимира СОБОЛЯ.

Лінки