Ситуація, яка склалася з національними каналами, що зникли з кабельних пакетів абонентів групи компаній кабельного телебачення «Телемережа», мала вирішитись на користь глядача. 31 січня, досягнувши компромісного рішення, група «1+1 медіа» дозволила транслювати власні канали житомирському провайдеру.

З 1 лютого на екрани абонентів у соціальному пакеті повертаються чотири телеканали, а саме: «1+1», «ТЕТ», «2+2» та «ПЛЮС-ПЛЮС», а у базовому пакеті стануть доступні ще три телеканали — «Бігуді», «УНІАН ТБ» і «Paramount Comedy».

«Наша головна задача — забезпечення доступу національних каналів для всього населення. Саме тому, «1+1 медіа» могла погодитися на угоду лише за умов дотримання провайдером тих принципів, які б, у першу чергу, задовольняли глядача, та, разом з тим, не дискримінували політику пакетування. Чудово, що зрештою група компаній кабельного телебачення «Телемережа» з розумінням прийняла нашу позицію і вже найближчим часом житомиряни зможуть знову дивитися улюблені шоу та програми», — коментує Андрій Мальчевський, директор департаменту дистрибуції та розвитку мережі мовлення «1+1 медіа».

«До повного вирішення усіх юридичних формальностей умови договору не можуть бути розголошені. Однак ми задоволенні, що згода з групою «1+1 медіа» досягнута і співпраця продовжується. Прийняття компромісного рішення стане чудовою новиною для наших абонентів», — коментує Олександр Кирилов, директор групи компаній кабельного телебачення «Телемережа».

Фотоетюд

Лінки