В абсурдну ситуацію потрапив нещодавно житомирський пенсіонер Віктор Крижанівський. І зовсім не факт, що його випадок — поодинокий. Відтак ми вирішили розповісти цю історію, аби убезпечити й інших наших земляків від подібних халеп, у які їх може загнати наша держава.

«Декілька днів тому я вийняв з поштової скриньки лист, адресований мені, — розповідає Віктор Миколайович. — Відправником було зазначено головне управління Державної податкової служби в Житомирській області. Я дещо здивувався, адже з податковою ніколи ніяких проблем не мав: не був бізнесменом, не боргував... До того ж, я вже давно — на пенсії».

Здивування чоловіка зросло після того, як він розірвав конверт і витяг звідти папірець. То було податкове повідомлення, з якого випливало, що Віктору Крижанівському нараховано за 2020 рік податок на нерухоме майно в сумі 148 гривень 77 копійок.

«Що за податок? Яке нерухоме майно? Я нічого не зрозумів, — розповідає 76-річний господар. — У попередні роки нічого подібного мені не приходило. Та й ніякого майна торік у мене не з’явилося, щоби на нього нараховувати податок. Тож, узявши цей папірець, я вирушив розбиратися у сервісний центр податкової інспекції».

Детальніше читайте у газеті "Житомирщина" за 18 січня 2022