Фото автора.
Фото автора.

 

Нашим батькам знадобились десятки років, щоб розбудувати міське господарство, його соціальну та економічну інфраструктуру. Сьогодні в Житомирі достатньо шкіл, лікарень, бібліотек і навіть дитячих садків (якщо повернути у власність громаді раніше вкрадені й «прихватизовані» дошкільні дитячі заклади). Вистачало й магазинів, аптек, закладів громадського харчування. Хоча бракувало сучасних супермаркетів, готелів, ресторанів, розважальних центрів.

Та з кожним роком все більше комунального майна дивним чином ставало приватним. Його новими власниками чомусь здебільшого виявлялися депутати міської ради, їх близькі родичі та друзі... Найбільше свого майна громада витратила за останні 5 років. Згадайте, як по суті за безцінь було продано готель «Житомир» — гордість і прикрасу міста...

Декілька років тому за темпами розпродажу комунальної власності «торгаші» з Житомирської міськради вийшли навіть у «лідери» по Україні, обігнавши такі великі міста як Дніпропетровськ, Одесу і Харків. Про це ми вже писали у матеріалі «Чемпіони надлишкових продаж». Спритні й нахабні ділки й надалі розбазарюють комунальне майно, яке належить (чи то належало) громаді міста.

І ось, повідомлення з сайту «Житомир-інфо» від 28 травня цього року:

«Влада Житомира продала дружині екс-депутата міської ради 67,5 кв. м нерухомості біля Сінного ринку.
Нежитлове приміщення за адресою: м. Житомир, вул. Покровська, 52/32 загальною площею 67,5 кв. м приватизовано 27 травня 2021 року шляхом викупу фізичною особою-підприємцем Єремейчук О.Г.

Детальніше читайте у газеті "Житомирщина" за 15 червня 2021

 

Погода

Фотоетюд

Фотоетюд16072021

Червоне на зеленому.

Фото Сергія ЛИПКА.

Лінки