Фото з сайту «Новини Черняхівщини».
Фото з сайту «Новини Черняхівщини».

 Зі слів місцевих жителів, ця двоповерхова споруда без діла стоїть вже більше десяти років. Вже вибито вікна, приміщення руйнується. Всі, хто проходить чи проїжджає поруч, обурюються: «Чому тут немає справжнього господаря? Місцевій владі повинно бути соромно за те, що дозволила довести до такого стану колись добротне приміщення».

Та от знайшовся чоловік, котрий хоче купити цю споруду, упорядкувати її, щоб вона приносила користь громаді. Це — приватний підприємець із с.Головиного Черняхівського району Олександр Свірчевський.

За словами О.Свірчевського, він почав уже й виготовлення та оформлення необхідних документів, але раптово голова правління КСП «Україна — Черняхів-1» Сергій Ромашко відмовився його продавати. Своє рішення С.Ромашко аргументує тим, що так йому «наказали діяти «зверху», тож скасував домовленості щодо продажу цього об’єкта.

Дивує в цій ситуації також ось що: сьогодні в підприємства «Україна — Черняхів-1» бракує грошей, щоб з пайовиками розрахуватись, а такого покупця позбавили можливості придбати напівзруйноване приміщення. То хто ж зацікавлений у тому, щоб і ця споруда перетворилася на руїну?

Про інші гострі проблеми, які порушують у своїх листах наші читачі читайте у сторінці "Редакційна служба допомоги"

 

Погода

Фотоетюд

Фото07082020

«Я теж яблука збирав!»

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки