13 котиків, 10 песиків, дві кізки, півень та курочка, голуби, коні, свинка, поні, папуга, сова. А серед фото екзотичних тварин були «портрети» змії, страусів, жирафа, єнота і варана.

Серед найцікавіших знімків та історій, що їх розповіли автори фото і власники тварин журналістське журі визначило історію песика Міші — «поштової собачки» з села Раковичів Радомишльського району, що її надіслала його господиня — листоноша Галина Почтова (знімок у «Житомирщині» за 22 квітня 2016 року).

«Поштова собачка»

Також у переможці вийшов кіт Гарфілд, якого залишили в прихистку для тварин його попередні господарі. Фото цього котика надіслала на конкурс Марія Уланова з Житомира («Житомирщина» за 18 листопада 2016 року).

Гарфілд

І дуже зворушливою світлиною порадувала житомирянка Тетяна Свінцицька: Маркіянчик з улюбленою курочкою («Житомирщина» за 9 грудня 2016 року).

Наступний рік — рік Півня

На авторів цих знімків чекають відзнаки, які можна отримати в редакції.

Конкурс Брати наші менші» триває і в 2017 році. Надсилайте (звичайною поштою чи електронною — адреси є на передостанній сторінці кожного номера газети) цікаві знімки з тваринами, птахами та іншими представниками фауни. Найкращі з них опублікуємо.