Фотознімки надані Семенівським сільським головою  Наталією Семенюк.
Фотознімки надані Семенівським сільським головою Наталією Семенюк.

 

Нині багато чоловіків Семенівської територіальні громади Бердичівського району в складі підрозділів Збройних сил України, інших військових формувань стоять на захисті України. Сільська рада докладає сил для того, щоб підтримати не лише захисників, а й їхні родини, насамперед, дітей, котрі чекають на повернення батьків, котрі разом із батьками були вимушені виїхати з населених пунктів, що постраждали внаслідок війни.

Сільський голова Наталія Семенюк розповіла, що близько сотні дітей, котрі разом із батьками приїхали до них із зони активних бойових дій, громада забезпечила безкоштовно новим взуттям. Благодійну допомогу надав Український фонд «Благополуччя дітей» за фінансової підтримки Дитячого фонду Німеччини.

— У день, коли відзначали День родини, діти-сироти отримали комп’ютерну техніку для навчання, ковдри, постільну білизну, рушники, солодощі, що подарували наші нові друзі — родини з Гамбурга, — розповіла Наталія Володимирівна. — Дітям було дуже приємно, вони були зворушені такою турботою. Дякую бердичівським підприємцям, котрі привезли подарунки з Німеччини, а Роксолані Ліпській — за турботу.

Війна змусила багатьох пережити стрес, психічні травми, депресію. Особливо прикро, коли це відчувають діти. Це розуміють працівники культури. Зокрема, у Хажинському клубі запропонували слушні ідеї з метою підтримати маленьких мешканців.

Під керівництвом працівниць клубу Катерини Блащук і Маріни Мацюк виготовляються обереги, іграшки, інші чудові речі. Жінки вкладають душу в цю справу, за рахунок власного вільного часу працюють з дітьми.

— Безумовно, ніхто не може замінити дітям батьків, — зауважує Наталія Володимирівна. — Можу навести багато прикладів, як у такий непростий для всіх нас час батьки намагаються ще більше пригорнути до себе як рідних, так і тих, котрі опинилися в складній життєвій ситуації. Це стосується і сім’ї Добролюбових. Голова родини Віктор свого часу працював на фермі у селі Бистрику, що на Ружинщині, навчався бджільництву. Розпочав із двох вуликів. Нині ж їх кількість зросла до 70. До цієї доброї справи Віктор і Катерина залучили своїх дітей і тих дітлахів, які нині під їхньою опікою.

Фотоетюд

Лінки