Нині в області проходить передплата газети «Житомирщина» на друге півріччя 2022 року.

Наше видання широко висвітлює діяльність органів місцевого самоврядування, виконавчої влади всіх рівнів, а також досвід і проблеми підприємств різних галузей, ювілейні дати відомих людей краю, події під час війни Росії з Україною, участь у ній наших земляків, волонтерів; а також прагне підтримувати вітчизняного товаровиробника, оперативно, правдиво і всебічно показує економічне, культурне, політичне, громадське життя Житомира і області.

З цікавістю читачі читають наші тематичні сторінки: «Всяка всячина»,  «Світ жінки», «Будьмо здорові», «Редакційна служба допомоги» (юридичні поради), а також є добірки кримінальної хроніки Житомирщини, спортивні новини, новини світу та України, програма телепередач, прогноз погоди, магнітні бурі, анекдоти, рецепти, астрологічні прогнози, державні, релігійні та православні свята, рекламні оголошення.

Це єдине видання в області, яке виходить двічі на тиждень -- по вівторках і п’ятницях (на час військових дій один раз на тиждень – по п’ятницях).

Вартість на півроку нашої газети (вихід -- двічі на тиждень накладом 10 500 примірників) за індексом 60121 коштує 270 грн, на 3 місяці – 135 грн, на 1 місяць – 45 грн. Зробити передплату бажано до кінця травня, щоб отримувати газету вже з 1 червня.

З питань розміщення оголошень, вітань з ювілеями колег, поминань, співчуття, різного роду рекламних повідомлень та іміджевих статей чи нарисів про колег звертайтесь, будь-ласка за номером: (097) 517-90-05, Богдан Валерійович Лісовський, комерційний директор.

Читайте газету "Житомирщина"

Фотоетюд

Лінки