Кабінет Міністрів долучив передплату на друковані ЗМІ до переліку товарів і послуг, на які можна витратити кошти з банківської картки в межах програми «єПідтримка». Ініціатором цього нововведення стали Національна спілка журналістів, Українська асоціація медіа бізнесу та Асоціація незалежних регіональних видавців, що входять до складу громадської ради при Держкомтелерадіо, повідомляє сайт Держкомітету з телебачення і радіомовлення.

У такий спосіб Держкомтелерадіо закликав підтримати друковані ЗМІ, які нині переживають нелегкі часи. Лише торік закрилися 148 газет, а протягом двох останніх років — 290 видань.

У Житомирській дирекції Укрпошти повідомили, що кошти, отримані в рамках програми «єПідтримка», можна витратити на періодику, передплативши онлайн будь-які періодичні видання з поточних місяців 2022 року. В переліку — широкий вибір видань, у тому числі й місцева преса. Отож передплатити газету «Житомирщина» можна для себе, батьків, рідних та близьких, а також як благодійну передплату на адреси дитячих будинків-інтернатів України.

Генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський, на думку якого посилається сайт Укрпошти, переконаний, що передплата періодичної преси онлайн — це гарна можливість для тих українців, які ще не вирішили, на що витратити «тисячу». На ці кошти вони можуть оформити річну передплату для своїх родичів, наприклад, бабусь та дідусів, які мешкають у селах, наголошує він.

За інформацією відомства, оформити передплату на видання можна через сервіс «Онлайн-передплата» на сайті Укрпошти, зазначивши номер картки «єПідтримка». Скористатися послугою можна до кінця 2022 року.

Там же подано механізм оформлення передплати періодичних видань онлайн.

Сподіваємось, що і читачі «Житомирщини» скористаються цією можливістю, аби підтримати і зберегти улюблену газету. Ми ж намагатимемося й надалі об’єктивно та неупереджено висвітлювати життя нашої області, друкувати розповіді про людей, подавати цікаві й корисні поради та консультації, підтримувати кожного свого читача й дописувача.

 

Фотоетюд

Лінки