«Непотрібна» стоматполіклініка в центрі міста.
«Непотрібна» стоматполіклініка в центрі міста.

 

«Гешефтні» аукціони

Лише за два роки (2018 — 2019) Житомирська міська рада продала на аукціонах 12 комунальних приміщень, зайнявши «чемпіонське» місце з продажів «надлишкового» майна в Україні. Всього ж приміщень було виставлено на продаж більше двох десятків.

Перший електронний аукціон з продажу комунального майна відбувся 29 серпня 2018 року. Тоді відділ по управлінню та приватизації майна Житомирської міської ради виставив на торги приміщення вже діючої стоматологічної поліклініки по вул. Бердичівській, 33. Варто зазначити, що майже до 2015 року ця поліклініка ще працювала і приймала на лікування хворих. Але дуже вже була «принадлива» споруда і дуже «вдале» місце для бізнесу, в центрі міста.

Зрозуміло, що цю «завидну» комунальну установу швидко штучно збанкрутували незадовго до приватизації. Міських «прихватизаторів» не зупинило навіть те, що ця, ще дореволюційна, двоповерхова споруда загальною площею 687,9 кв. м була своєрідним історичним символом Житомира.

Невгамовний ажіотаж

Але, як кажуть, «апетит приходить під час їди», далі калейдоскоп продаж прискорився. Невдовзі «з молотка» пішли капітальні приміщення колишніх ВЖРЕПів, магазинів, перукарень. 2 травня 2019 року було продано з аукціону приміщення дитячого інфекційного відділення по вул. Романа Шухевича, 2-А. І це — за півроку до пандемії коронавірусу! В нормальній країні за таку «торгівлю» хтось би поплатився не лише посадою, а й головою... А в нас зараз по всьому місту шукають вільні місця в лікарнях, щоб обладнати там хоча б тимчасові інфекційні відділення.

Детальніше читайте у газеті "Житомирщина" за 22 грудня 2020

Погода

Фотоетюд

Фото27032020

Стомився Мурчик писати й читати...

Фото Валентини ПАРХОМЧУК.с. Фасова Хорошівського району.

Лінки