Ми пропонуємо рекламу в газеті «Житомирщина», найстарішому виданні області. Наша газета завоювала авторитет і довіру читачів завдяки професіоналізму, принциповій та зваженій позиції.

Це єдина газета в області, яка виходить двічі на тиждень.

«Житомирщина» охоплює читачів по всій області, оскільки передплачується в усіх районах, містах, селищах і селах.

Читацька аудиторія газети є стабільною, 98% тиражу розповсюджуються по передплаті. Серед тих, хто купує газету в кіосках, більшість - також постійні читачі. Тому, якщо інформація про вас буде зявлятися із номера в номер, це не тільки збільшить ефективність реклами, але й сприятиме підвищенню довіри до вас, вашої фірми, ваших продукції та послуг.

Також перевагою вміщення реклами в газеті «Житомирщина» є те, що газета традиційно лягає на стіл керівників переважної більшості установ, організацій, великих підприємств області, тобто людей, котрі безпосередньо приймають ріщення, а це забезпечує ефективність поширюваної інформації, зокрема й комерційної.

Ми пропонуємо можливість розміщення реклами і статей на будь-який бюджет — від невеликого рекламного блоку до об’ємної статті, в якій буде представлено вашу фірму, її специфіку, асортимент, особливості продукції, послуг тощо.

Реклама в газеті «Житомирщина» — це надійний фактор розвитку бізнесу.

Ви також можете розмістити рекламу або PR статтю на сайті газети www.zhytomyrsehyna.zt.ua

Діє гнучка система знижок у залежності від кількості подач, обсягу та платоспроможності рекламодавця.

Телефони: (0412) 22 54 55; 063 502 43 73; 097 994 15 72

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.