Фото Миколи Герасимова.
Фото Миколи Герасимова.

 

Перші два вулики Франц Леонідович Купчинський у Гуто-Юстинівці (Пулинський район) встановив ще у 1990 році. Каже, що зайнятися бджолярством порадили лікарі, мовляв, корисно для серця, нервів і взагалі — для здоров’я. Поступово пасіка в обійсті сім’ї Купчинських зайняла більшу частину території. А господар так захопився новою справою, що, за його словами, «не бачив ні дня, ні ночі».

— Поступово наростив чисельність бджолосімей до півсотні, — зазначає Франц Леонідович. — Було бажання займатися улюбленою справою, було краще здоров’я і була об’ємна кормова база для бджіл. Потім «зникли» колгосп і рясні посіви гречки, інших медоносних культур. Вантажив десятки вуликів на автомобіль і вивозив у ліс. Та все ж пасіку згодом довелося трохи скоротити. Зараз утримую близько 30 бджолосімей.

— Як бджоли ставляться до господаря? — цікавлюсь у Франца Леонідовича.

— Ці комахи — надзвичайно працелюбні й чутливі. Вони реагують буквально на все: на зміну погоди, на запах, на присутність тварин, на тепло, вологу і, звичайно, людей. З бджілками я вже давно знайшов «спільну мову»: «не сваримось» навіть тоді, коли відбираю у них мед.

— Чув, що у вас на пасіці діє «міні-лікарня» стаціонарного типу?

— Прислуховуючись до порад лікарів (часто здоров’я, на жаль, підводить), я спорудив невеликий будинок, у нижній частині якого розміщено 4 бджолосім’ї, а у верхній — два лежаки, де може розміститися дві людини одночасно.

— А в чому ж ефект лікування?

— Насамперед, у тому, що можна вдихати випаровування меду і воску. Для легень це дуже корисно. І запахи дуже приємні. А нервову систему добре лікує вібромасаж, коли бджілки дзижчать. Це заспокоює. Ми назвали це приміщення «апі-хатина», що з італійської означає «бджолиний будинок».

— За яким розкладом працює ця апі-лікарня?

— Лікуємося по черзі з дружиною, а ще часто приходять родичі. Переночують на лежаках, а вранці виходять «як огірочки» — бадьорі, свіженькі й здорові. Так що від пасіки маю подвійну користь: натуральний, цілющий мед і зручне місце для відновлення сил і здоров’я, — резюмує досвідчений пасічник.

Загальновідомо, що український мед є найкращим у Європі та, мабуть, у світі. А за обсягами експортних поставок українські виробники меду давно займають лідируючі позиції.

Редакція газети «Житомирщина» щиро вітає із професійним святом усіх пасічників області.