Сонце, літо і — казка!

Для митців Житомирського академічного театру ляльок зараз найгарячіша пора. В суботу й неділю вони запрошують дітвору на репертуарні вистави й театралізовані програми клубу іменинника «Казка» безпосередньо до театру, а в усі інші дні самі їдуть до своїх маленьких шанувальників. Надворі ж літо. Канікули!

Директор — художній керівник театру Сергій Мисечко розповідає:

— Літні місяці справді для нас є найбільш напруженим періодом, адже, крім вистав у театрі і традиційних виїзних — у дитячих садочках, ми виступаємо і в дитячих оздоровчих таборах усієї області. На цей час уже відбулося більше 110 зустрічей із близько шістьма тисячами маленьких глядачів. У репертуарі маємо понад 30 спектаклів, поставлених за кращими творами української та зарубіжної класики. Їх тепло й щиро сприймає дітвора, і це нас радує.

Цілком зрозуміла радість керівника й усього творчого колективу театру: їхня праця оцінена найвимогливішим — дитячим журі. Проте вже зовсім скоро своє слово про майстерність житомирських лялькарів скажуть і маститі професіонали: театр отримав запрошення до участі у фестивалі, що відбудеться в Затоці Одеської області. Житомиряни покажуть концертні номери із різних лялькових вистав. А наприкінці серпня, там же, в Затоці, на «Днях польської культури» — виставу польського автора Х.Юрловського «Казка мандрівного Лялькаря». Із нею вони вже гастролювали в Польщі, тож організатори «Днів» захотіли побачити її й на своєму святі.

Проте малеча цього не знає, вона, як завжди, чекає веселої, доброї казки — в театрі, в дитсадочку, чи, як у ці дні, — в оздоровчому таборі. А от для керівників та учасників самодіяльних театральних колективів і літо є продовженням цікавих майстер-класів, які з ними проводять актори театру. І з часом уже вони зможуть досить професійно творити казкове диво. Можливо, це у них вийде так само, як і в акторів театру.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити