Нещодавно завідувач кафедри слов’янських і германських мов ННІ філології та журналістики Житомирського державного університету імені Івана Франка, кандидат філологічних наук, доцент Тетяна Недашківська брала участь у роботі міжнародної наукової конференції та виставки «Освіта й наука в епоху могутності та щастя», що відбулася в Туркменістані.

Як повідомили у прес-службі вузу, форум був організований міністерством освіти Туркменістану і торговельно-промисловою палатою республіки. Фінансування конференції забезпечив Фонд президента Туркменістану Гурбангули Бердимухамедова. У виставці інновацій в освіті та спорті брали участь представники 64 країни, а в роботі наукової конференції —26 країн.

Тетяна Недашківська виступила з доповіддю «Досвід роботи Житомирського державного університету імені Івана Франка у підготовці іноземних студентів». Враженнями про сучасний Ашхабад, високий рівень організації та наукового забезпечення форуму Тетяна Євгенівна поділилася в інтерв’ю туркменському телебаченню.

Відбулися попередні консультації стосовно участі нашого вузу в підготовці фахівців для Туркменістану.

Фотоетюд

Лінки