Знайомтесь: найстаріше видання області! 

Хоча офіційно газета «Житомирщина» відзначила своє 90-річчя в березні 2009 року, але насправді вона значно старша, адже є прямим продовженням перших видань органів місцевої влади Волині. Виходячи під різними назвами ("Волынь", "Вісті - Известия", "Волинський пролетарій", "Радянська Волинь", "Червоне Полісся", "Радянська Житомирщина"), газета навіть у найкрутіші повороти історії перебувала на вістрі часу, підтримувала нове й позитивне, боролася з тим, що заважало нашим землякам жити краще. Чимало випробувань випадало на долю редакційного колективу в різні часи, особливо - в дні великих суспільних потрясінь. Та завдяки згуртованості й високому професіоналізму він з честю виходив із непростих ситуацій, збагачений новим досвідом долання труднощів і публіцистичного висвітлення дійсності. 

Газету, до речі, одна з небагатьох обласних видань, нагороджено орденом "Знак Пошани", Почесною грамотою Президії Верховної Ради СРСР. Спираючись на кращі традиції, закладені нашими попередниками, розвиваючи творчі надбання колег, редакція "Житомирщини" й нині сповідує принцип непідкупності, не заграє ні з владою, ні з опозицією, прагнучи, передусім, об'єктивно висвітлювати таке непросте сьогодення, залишаючись близькою й зрозумілою тисячам своїх вірних шанувальників. Намагаємося всебічно показувати життя області, активно сприяючи розв'язанню найгостріших проблем у соціальній, економічній, екологічній, духовній та інших сферах. В особі газети читачі знаходять оперативного інформатора, компетентного порадника, принципового захисника своїх інтересів. 

Охоче співпрацюють з нами й рекламодавці, адже переконуються, що це зручно, вигідно, а головне - ефективно. Вдячні вам за цікавість до "Житомирщини". Запрошуємо до обговорення вміщених матеріалів, до активного різнобічного співробітництва з редакцією. Будь ласка, критикуйте надруковане, висловлюйте свої думки з будь-яких питань, підказуйте теми та адреси майбутніх публікацій. Адже спільно з вами ми робитимемо "Житомирщину" ще цікавішою, актуальнішою, гострішою, сучаснішою.

Редакція газети "Житомирщина".

Архів статей

<< < червня 2017 > >>
нд пн вт ср чт пт сб
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30