Директор Олевської музичної школи Тетяна Антонівна Тимків закінчила Тернопільське музичне училище імені Соломії Крушельницької, Рівненський державний гуманітарний університет. Трудовий шлях цієї мудрої й талановитої жінки розпочався з 1982 року, коли вона стала працювати викладачем музичної школи в м. Хоросткові Тернопільської області. А з 1988 по 1998 роки трудилася музичним керівником у дитячому садочку. З 1998-го перейшла працювати викладачем музично-теоретичних дисциплін до Олевської музшколи. У період із 2001 по 2006 роки була директор міського «вогника» культури.

Ось уже десять років Тетяна Антонівна сумлінно трудиться директором музичної школи, де на різних відділах навчаються 149 учнів.
Вихованці та викладачі беруть активну участь у багатьох конкурсах міського, обласного та міжнародного рівнів. Т.А.Тимків — прекрасний організатор та професіонал.

Пані Тетяна дуже полюбляє творчу роботу, а ще — подорожувати, цікавиться старовинними замками. Вона вважає: «Вміння знаходити обдарованих дітей — талант, вміння їх виховувати — мистецтво», а про музику вона говорить: «Музика — це розум, втілений у прекрасних звуках, універсальна мова людства, яку відтворити й зрозуміти вдається не кожному».

Начальник відділу культури і туризму Олевської міської ради Ірина Кльоц дуже тепло відгукується про Тетяну Тимків.

— Тетяна Антонівна користується неабияким авторитетом у своїх колег, учнів, жителів громади. Вона має необхідні знання і досвід управлінської діяльності. На таких керівників повинні рівнятись молодші колеги, бо в пані Тетяни є чому повчитись, перейняти. Тим більше, що вона завжди готова прийти на допомогу, порадити, а це дуже важливо у нашому нестабільному житті.