У рамках нагороди для вчителів Global Teacher Prize Ukraine, організованої громадською спілкою «Освіто-рія», громадська організація відомого вітчизняного актора, шоумена й телеведучого Олександра Педана  JuniorZ за підтримки Фонду соціальної справедливості нещодавно обрала десятьох фіналістів премії «Кращий вчитель фізкультури-2021». До цієї десятки разом із колегами з Дніпропетровської, Донецької, Тернопільської, Запорізької, Закарпатської, Одеської областей та Миколаєва, Львова й Києва потрапив і вчитель фізичного виховання Коростенської ЗОШ № 5 І-ІІІ ступенів Ігор Охрімчук.

На запитання про те, як вдалося потрапити на конкурс, вчитель відповів: «Сам прочитав у Інтернеті про конкурс і вирішив заповнити анкету. Сподівався, що потраплю хоча б у топ-50, але точно не очікував, що буду в десятці. Коли у школі дізналися, колеги підтримали, а також родичі й сім'я».

Вчитель акцентує: проблеми фізкультури нині — такі ж, як і були: відсутність належного інвентаря. «У нашій професії потрібно зацікавити дитину. Без сучасного інвентаря це непросто. Фізрукам потрібні приладдя для уроків, м'ячі, ноутбуки, дошки і вся інша матеріально-технічна база. Бо якщо у школі — чотири м'ячі, то уроків нормально не проведеш.

«Мене щиро здивувало те, що у номінацію потрапили вчителі з регіонів і тільки один учитель із Києва. Оцінювали не круте обладнання, а креативність вчителів», — поділився Ігор Охрімчук.

Фізрук зізнався, що якби виграв, то гроші б витратив на придбання власного житла, бо незабаром ставатиме на рушничок щастя й любові. Номінація існує вже третій рік. її головна мета — популяризація здорового та активного способу життя серед школярів і студентів України.

Переможцем цього року стала вчителька фізкультури Козівського закладу загальної середньої освіти «Українська гімназія імені В.Герети» Тернопільської області Оксана Юрків. Офіційне нагородження відбулося 2 жовтня на Со-фіївській площі столиці. Переможниця від організаторів отримала 30 тисяч гривень і в якості винагороди за свою нелегку працю, спрямовану на популяризацію спорту серед молоді, вона здійснить навчальну подорож до Німеччини за підтримки Міжнародного фонду соціальної справедливості.

Погода

Веселим олівцем

Кар19112021

— Пане, а де продають квитки в Україну, про яку ви тут розповідали?

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати наші менші

Романс для «Джульєтти».

Фото Наталії СУВОРОВОЇ (м. Житомир).

Лінки