Приємна несподіванка чекала на мене в редакції газети «Житомирщина», до якої я зайшла традиційно, у п’ятницю, забрати свіжий номер. Мене запросили до сусіднього кабінету та вручили праску! Виявляється, я виграла у лотереї серед передплатників. Передплачую газету вже багато років. Ба навіть більше — саме «Житомирщина» дала мені шлях у журналістику.

Все розпочалося зі знайомства з працівницею редакції Галиною Адамівною Кавун, яка запропонувала передплатити газету. Я погодилась, адже все одно додому купувала програму, але хотілося ще щось почитати цікаве та корисне окрім пліток і поліцейської хроніки. Номери газети я завжди забираю в редакції: так дешевше і це дає змогу привітатися з працівниками, поділитися наболілим чи цікавими подіями з мого громадського життя.

Якось Галина Кавун запропонувала написати історію про килим бабусі до конкурсу «Сімейна реліквія», про мою мандрівку в Камінне село до конкурсу з краєзнавства, але найнесподіванішою стала пропозиція взяти участь у конкурсі краси. Спочатку я не сприйняла пропозицію всерйоз, але не могла відмовити. І ось мене сфотографували (під час моєї обідньої перерви) і зробили це настільки майстерно, що мене помітили читачі. Розкрию невелику таємницю, адже мене ще й помітили та підтримали на роботі. На той час я працювала в Житомирському національному агроекологічному університеті. Колеги знайшли моє фото в газеті, поцікавились, чи це дійсно я і підтримали всім університетом. Як це приємно, коли відчуваєш і бачиш таку злагодженість! Отже, я посіла почесне третє місце. Додам, що конкурс був із завданням — не тільки сфотографуватися, а написати цікаву реалістичну історію.

А далі мене просили написати про події, на яких я бувала чи які сама організовувала, знайти цікавих людей та самій написати про них. Я не зогледілася, як минуло більше десяти років моєї дружби з редакцією газети. Саме журналісти «Житомирщини» дали мені рекомендації до вступу у Спілку журналістів України. Нині я працюю на радіо, але щотижня забігаю в редакцію за свіжою пресою.

До речі, це — не перша моя перемога в редакційній лотереї передплатників. Декілька років тому я виграла форму для випічки. Сама печу хліб на заквасці, то такий подарунок був дуже доречним. Користуюся ним щотижня.

 

Брати наші менші

Брати 29092017

«А це — моя молода команда».

Фото Оксани ЖОВАНИК. м. Житомир.

Лінки