Житомирянка Алла Лєбєдєва давно власноруч виготовляє різноманітні речі. Вона робила ляльки-мотанки, поробки з соломки та лози, а тепер почала творити жіночі прикраси з міді та вироби зі джгута.

«Я вирішила відмовитися від пластику. Хочу, щоби діти жили в чистішому середовищі. Захотіла мати вдома натуральні мочалки, однак у магазинах таких не було. Я гарно в’яжу гачком — купила джгут і сплела. Далі зробила з таких ниток в’язану сумочку, капелюшок. Модель та дизайн вигадую сама. Основна вимога — щоби було зручно», — розповідає майстриня.

Вона виготовляє в’язані сумки, мочалки для тіла та обличчя, різноманітні кошики, підставки під чашки, серветки. Око зупиняється і на прикрасах з міді та натурального каміння: сережках, браслетах, кулонах та шпильках для волосся.

А ще жінка любить готувати і постійно балує родину смачненьким. До речі, кришку для кастрюльки вона бере рукавичкою власного виробництва.

Алла Лєбєдєва дарує свої вироби друзям з любов’ю та побажаннями благополуччя.

Погода

Веселим олівцем

Кар12022021

— А відразу і не скажеш, що ви — настільки багата людина, у будинку якої є і прислуга, і садівник, і кухарка.— Та в нашому багатоквартирному будинку проживають люди різних професій…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати 29092017

«А це — моя молода команда».

Фото Оксани ЖОВАНИК. м. Житомир.

Лінки