Викладачі та студенти Житомирського музичного фахового коледжу ім. В.С.Косенка завжди із задоволенням беруть участь у заходах, що проводять працівники Музею космонавтики імені С.П.Корольова. Ось і цього року, незважаючи на канікули, джазовий гурт коледжу в складі Андрія Пантуса (саксофон альт), Юрія Михальчука (саксофон баритон), Мирослава Василюка (кахон) і Миколи Знахорчука (контрабас) представив на урочистостях із нагоди 50-річчя з дня відкриття музею цікаву концертну програму.

Директор коледжу Ганна Бродська розповіла про те, що студенти за власним бажанням декілька років тому створили гурт. Вони — дуже талановиті, добре навчаються. Зокрема, Микола Знахорчук, котрий декілька років, навчаючись грі на гітарі, мріяв усе-таки «підкорити» контрабас. Це йому вдалося завдяки участі у джазовому гурті. Він і його товариші самостійно шукають літературу, яка допомагає їм не лише зрозуміти та полюбити джаз, а й розвиватися.

Микола цього року закінчив навчання у відділі народних інструментів, на «відмінно» склав державні іспити, вступатиме в один із київських навчальних закладів.

— Музика стала життям Миколи Знахорчука, — розповідає Ганна Юріївна. — Так само, як і його товаришів по навчанню. Це просто чудово. Шкода, що цього року студенти через карантин так і не взяли участі у міжнародному конкурсі джазової музики, що мав би відбутися в Одесі. Але попереду на них чекає ще не один конкурс.

Погода

Веселим олівцем

Кар07052021

— А що робити? Діти й онуки не їдуть, а садити треба!

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати08122017

 

Хазяїн кудись поїхав — і так довго його немає...

Фото Сергія ЛИПКА.

Лінки