Фото Миколи Герасимова.
Фото Миколи Герасимова.

 

Перші два вулики Франц Леонідович Купчинський у Гуто-Юстинівці (Пулинський район) встановив ще у 1990 році. Каже, що зайнятися бджолярством порадили лікарі, мовляв, корисно для серця, нервів і взагалі — для здоров’я. Поступово пасіка в обійсті сім’ї Купчинських зайняла більшу частину території. А господар так захопився новою справою, що, за його словами, «не бачив ні дня, ні ночі».

— Поступово наростив чисельність бджолосімей до півсотні, — зазначає Франц Леонідович. — Було бажання займатися улюбленою справою, було краще здоров’я і була об’ємна кормова база для бджіл. Потім «зникли» колгосп і рясні посіви гречки, інших медоносних культур. Вантажив десятки вуликів на автомобіль і вивозив у ліс. Та все ж пасіку згодом довелося трохи скоротити. Зараз утримую близько 30 бджолосімей.

— Як бджоли ставляться до господаря? — цікавлюсь у Франца Леонідовича.

— Ці комахи — надзвичайно працелюбні й чутливі. Вони реагують буквально на все: на зміну погоди, на запах, на присутність тварин, на тепло, вологу і, звичайно, людей. З бджілками я вже давно знайшов «спільну мову»: «не сваримось» навіть тоді, коли відбираю у них мед.

— Чув, що у вас на пасіці діє «міні-лікарня» стаціонарного типу?

— Прислуховуючись до порад лікарів (часто здоров’я, на жаль, підводить), я спорудив невеликий будинок, у нижній частині якого розміщено 4 бджолосім’ї, а у верхній — два лежаки, де може розміститися дві людини одночасно.

— А в чому ж ефект лікування?

— Насамперед, у тому, що можна вдихати випаровування меду і воску. Для легень це дуже корисно. І запахи дуже приємні. А нервову систему добре лікує вібромасаж, коли бджілки дзижчать. Це заспокоює. Ми назвали це приміщення «апі-хатина», що з італійської означає «бджолиний будинок».

— За яким розкладом працює ця апі-лікарня?

— Лікуємося по черзі з дружиною, а ще часто приходять родичі. Переночують на лежаках, а вранці виходять «як огірочки» — бадьорі, свіженькі й здорові. Так що від пасіки маю подвійну користь: натуральний, цілющий мед і зручне місце для відновлення сил і здоров’я, — резюмує досвідчений пасічник.

Загальновідомо, що український мед є найкращим у Європі та, мабуть, у світі. А за обсягами експортних поставок українські виробники меду давно займають лідируючі позиції.

Редакція газети «Житомирщина» щиро вітає із професійним святом усіх пасічників області.

 

Брати наші менші

Брати2010

«Щось на вушко розкажу...».

Фото надіслала Надія ШЕВКО (м. Житомир).

Лінки