Фото автора.
Фото автора.

У Житомирі майстра з ремонту взуття Бориса Баргілевича, котрий понад 30 років працює в майстерні на вулиці Київській, знають багато мешканців і гостей міста. Одного разу звернувшись до Бориса Дмитровича з проханням відремонтувати взуття, багато хто своїм родичам, колегам і знайомим радить скористатися послугами саме цього майстра-чоботаря.

— Важко порахувати, скільком тисячам пар взуття «повернув життя», — розповідає Борис Дмитрович. — Роботу завжди виконую високоякісно. Нині серед моїх клієнтів — не лише люди пенсійного віку, а й їхні діти та онуки. Замовлень, звичайно, стало значно менше, ніж десятки років тому. Але моя професія ніколи не зникне.

Цінувати кожного клієнта Борис Дмитрович навчився ще у 70-их роках минулого століття, коли розпочинав оволодівати секретами чоботарської справи, працюючи на місцевій взуттєвій фабриці. Тоді ж навчився відповідальності, акуратності, творчого підходу до роботи. Адже буває таке, що люди приносять взуття із різними дефектами. Лише професіонал зробить так, що пара виглядатиме як нова, а на полицях міні-майстерні завжди чекатимуть своєї черги черевики та чоботи від нових замовників.

 

Погода

Веселим олівцем

Кар26052020

— Вони сказали, що камуфляж мене повнить…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати13102017

На волі — краще, ніж на прив’язі!

Фото Богдана ЛІСОВСЬКОГО.

Лінки