Фото зі сторінки у Facebook Віталіни Дубровської.
Фото зі сторінки у Facebook Віталіни Дубровської.

 

Сьогодні нікого не здивуєш тим, що у пошуках кращої долі талановиті поліські дівчата й хлопці змушені шукати своє місце під Сонцем і далеко від Батьківщини. Це стосується й 26-річної випускниці Національного університету Державної податкової служби України Віталіни Дубровської із с. Федорівки Малинського району, котра вже більше п’яти років живе і працює в Китаї.

Чому доля закинула цю дівчину за тисячі кілометрів від рідної домівки, які враження в неї від перебування в цій країні? Про це вона розповіла журналісту «Житомирщини».

— Після закінчення вузу разом зі своєю студентською подругою Ганною Харченко та кількома іншими ровесниками вирішили ризикнути. Аби трохи заробити й побачити світ, зважилися на поїздку до Піднебесної. Спочатку разом із 15-ма дівчатами з України влаштувалися асистентками фокусників у складі балету інтернаціонального цирку LingLingLing. А з січня минулого року я з шістьма дівчатами з України, Білорусії, Узбекситану, Кенії та Уганди виступаю в стаціонарному цирку Hangzhou Safari Park.

— Робота подобається?

— По-перше, нам пощастило вже тому, що цей цирк за кількістю посадочних місць — 6 тисяч — занесений до Книги рекордів Гіннесса. Брали участь у художніх номерах із фокусами, а також танцювали запальні танці — самбу, кан-кан тощо. Китайська публіка від наших виступів просто шаленіла. А коли вони дізнавалися, що на сцені танцюють дівчата з Європи, зал вибухав бурхливими оплесками. Китайці цікавляться політичною ситуацією в Україні, війною на Сході нашої держави. До нас вони ставляться дуже приязно й щиро. Загалом робота подобається і приносить задоволення. А відпочиваємо після виснажливих виступів пішими екскурсіями містом, вивчаємо звичаї й традиції китайців.

Детальніше читайте у газеті "Житомирщина" за 21 лютого 2020

Погода

Веселим олівцем

Кар24032020

— Чому це кум такий сердитий і так швидко пішов від нас?— А я сказав, що думаю про нього так само, як він про мене.

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати10112017

Надійний охоронець.

Фото Володимира СОБОЛЯ.

Лінки