Юриста ТзОв «Торговельний Дім «Папір­Мал» Ірину Садкову знаю давно. Ще під час навчання в школі дівчина виготовляла різні поробки. Коли підросла, часу на улюблене заняття стало менше. Після закінчення школи навчалась в Одеській юридичній академії.

— Коли повернулась до Малина, замислилася, як цікаво і з користю проводити вільний час, — розповіла Ірина. — Щоденний графік дім — робота — дім — не для мене. А звичні для жінок такі хобі як в’язання, вишивання, заняття городом чи кулінарією чомусь мені до смаку не дуже припали. Почала цікавитись квітами, складанням із них букетів, а також відстежувати сучасні тренди в оформленні весіль та різних урочистостей. У квітах, вважаю, дуже багато позитивної енергії.

Закінчила міжнародні онлайн­курси з флористики. Пізніше познайомилась із відомим у Малині декоратором­флористом Наталією Вербицькою. Тривалий час спостерігала за її творчістю та технікою виконання робіт. Основну увагу тоді закцентувала на декорі й дизайні приміщень, ландшафтному дизайні. Після виконання першого замовлення, отримала чимало позитивних відгуків та душевне задоволення й насолоду. Вирішила удосконалюватись і працювати в цьому напрямку й надалі.

Оформляла Садибу святого Миколая в Малинівці, новорічні та весільні столи, арки...

— Робота — нелегка, копітка, відповідальна, але водночас цікава, — каже Ірина. — Але я на місці стояти не звикла, тому взялася за ще одну, як на мене, цікаву справу — виготовлення букетів із їжі (фудбукетів). По­перше, це дуже вигідно і зручно. Кому випаде нагода отримати такий щедрий подарунок — святковий стіл майже накритий. Адже до складу таких букетів вагою до декількох кілограмів входять фрукти, овочі, сири, ковбаси, горіхи, цукерки, квіти, навіть улюблені напої... Такі набори, декоровані квітами, дуже подобаються іменинникам, молодятам... У своїй колекції маю їх вже понад 100 штук. На таку творчість, зрозуміло, потрібен час. А ми з чоловіком виховуємо маленьку дитину, тому вже звикла працювати вночі...

Ірина Садкова нагадала вислів давньогрецького мислителя Платона, котрий сказав: «Творцем може бути кожен, якщо у нього є те, що його надихає». Ця думка цілком стосується її небуденної творчості, адже то справжній талант — прикрашати життя земляків.

Погода

Веселим олівцем

Кар07022020

— У нас — не кухар, а просто маг: він може з учорашніх котлет зробити завтрашні…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати 29092017

«А це — моя молода команда».

Фото Оксани ЖОВАНИК. м. Житомир.

Лінки