Колись вважалось, що свята мучениця Тетяна була покровителькою студентів. Вірила в це повір’я й малинчанка Тетяна Марченко.

— Коли навчалась у лісотехнікумі на технолога, у групі чекали на це свято з нетерпінням, — розповіла Тетяна. — Вірили, що після цього дня студентам буде легше вчитись... Ще тоді дізналася, що свята мучениця Тетяна народилася в Римі, в сім’ї знатного сановника, котрий таємно прийняв християнську віру й відповідно виховав свою дочку. Свята Тетяна не побажала виходити заміж, а вирішила присвятити себе служінню церкві. Вона була поставлена діаконисою в одному з римських храмів і всі свої сили віддавала виконанню церковних обов’язків...

Тетяна Марченко після закінчення технікуму вже 26-ий рік працює білетним касиром на автостанції в Малині. У вільний від роботи час захоплюється вирощуванням квітів, яких на її розкішному подвір’ї росте чимало: з ранньої весни й до пізньої осені квітують лілії, троянди, хризантеми...

— Квіти — це моя справжня віддушина, — сказала жінка. — Вони допомагають відволіктись від турбот. Раніше полюбляла також брати до рук і голку з ниткою, бісер. Але з часом погіршився зір, тому вирішила покінчити з цим захопленням.

А ще жінку можна часто побачити за кермом автомобіля. Це хобі в неї від батька — досвідченого водія з 50-річним стажем Миколи Гавриленка, котрий тривалий час працював водієм на міжміських та приміських маршрутах в автопарку, а останніх 15 років працює водієм сектора освіти райдержадміністрації, доставляючи на роботу й навчання учнів і вчителів Слобідської та Щербатівської шкіл.

— Зараз я живу заради свого сина, котрий працює бухгалтером ТОВ «Граніт ЛТД», рідних та близьких, — зізналася Тетяна. — Вони для мене — найрідніші.

 

Брати наші менші

Брати27102017

Мій надійний захисник.

Фото Ендрю ЛІ (Індіана, США).

 

Лінки