46-­річний начальник відділу містобудування та земельних відносин виконкому Малинської міської ради, головний архітектор Олексій Візіренко після робочих буднів часто полюбляє виїхати на риболовлю, прогулятись лісом задля «тихого полювання», пограти в більярд, відвідати концерт улюбленого вітчизняного гурту — «Океан Ельзи».

— Такі маю зовсім різні хобі. Життя кожній людині дається один раз і його слід прожити повноцінно, з користю для себе, отримуючи від нього позитив і задоволення, — сказав Олексій Володимирович. — Риболовлею я «захворів» ще з дитинства від свого батька Володимира Васильовича, котрий був дуже затятим рибалкою, справжнім природолюбом і часто брав мене з собою. Для мене це було свято. Зараз, коли маю вільну хвилинку, виїжджаю на водойми Малинського району та Малина.

Найбільшим рибним трофеєм О.В.Візіренка стала шестикілограмова щука, яку пощастило упіймати на Ворсівському водосховищі Малинського району минулого року.

— Скільки себе пам’ятаю, завжди був з вудкою в руках, — каже О.Візіренко. — Дуже люблю цю справу. А ще подобається бути на свіжому повітрі.

 

Брати наші менші

Брати15092017

«Пасися, овечко, поки тротуар не поремонтували»...

Фото Оксани ЛУК’ЯНЕНКО. м. Житомир.

Лінки