Наша газета вже розповідала про досягнення вчителя інформатики Житомирської гімназії № 23 імені М.Очерета Ігоря Баранова, котрий у 2017 році став лауреатом міського конкурсу «Вчитель року», є керівником міського гуртка «Робототехніка», натхненником учнівського проекту «ITEd for teachers».

Цього року, інформує портал громадської спілки «Освіторія», Ігор Баранов увійшов до п’ятдесяти фіналістів національної премії Global Teacher Prize Ukraine, переможець якої отримає 250 тисяч гривень та поїде в Дубай на міжнародний форум. Ім’я найкращого вчителя України буде названо 5 жовтня на церемонії нагородження в залі Національної опери України.

Буде також відзначено й переможців у номінаціях «Учитель-новатор», «Учитель-митець», «Вибір українців», «Вибір серця» Наталії Мосейчук. У якості відзнаки для них — участь у Міжнародному освітньому форумі, вікенд у музеях Відня, обмін досвідом з колегами з-за кордону або 70 тисяч гривень.

Премія Global Teacher Prize Ukraine є відзнакою, що покликана показати суспільству, наскільки важливу роль відіграє педагог у майбутньому країни.

Погода

Веселим олівцем

Брати наші менші

Брати01122017

Пухнаста улюблениця.

Фото Діани ОСОВСЬКОЇ. с. Волиця Андрушівського району.

Лінки