Фото автора.
Фото автора.

Подружжя житомирян Сульженків у серпні відзначає 20­річчя шлюбного життя. До цього ювілею дружина зробила незвичний подарунок собі й чоловікові. Два великі вишиті бісером портрети кожного з подружжя — мовби справжні фотографії. На кожне з цих «фото» пішло по півроку клопіткої праці й понад 60 тисяч малесеньких бусинок.

— Такий незвичний дарунок до нашого ювілею я задумала заздалегідь, — розповіла «Житомирщині» Марина Сульженко. — Підібрала відповідні фотографії, за допомогою спеціальної комп’ютерної програми перевела їх у формат малюнку вишивки. І взялася вишивати бісером. Робила це потай від чоловіка — щоби зробити сюрприз. Вишивала під час обідньої перерви в установі, де працюю, та вдома — поки Віталій був на роботі. Вишивання його портрета зайняло близько півроку. А на свій витратила навіть більше часу, бо складніше було передати відтінки.

Тож відтепер Віталій та Марина Сульженки (завдяки завзятості й майстерності господині) мають унікальну прикрасу своєї квартири та згадку про 20­річний ювілей весілля. Навряд чи ще якесь подружжя в Житомирі може похвалитися подібними вишитими портретами!

Погода

Веселим олівцем

Кар14072020

— До боротьби з коронавірусом ми готові…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати01122017

Пухнаста улюблениця.

Фото Діани ОСОВСЬКОЇ. с. Волиця Андрушівського району.

Лінки