Фото автора.
Фото автора.

Поважають родину Антона та Світлани Марченків у Нових Вороб’ях Малинського району.

32-річний глава цієї родини, де виховуються семеро діток, — справжній господар, люблячий батько і порядний сім’янин; працює водієм місцевого лікаря загальної практики сімейної медицини. Дружина — домогосподарка.

— Антон — дуже трудолюбивий і турботливий батько, — хвалиться Світлана. — У нас — талановиті дітки. Добре вчаться. А троє з них їздять у музичну школу до Малина, де опановують ази гри на фортепіано, скрипці та гітарі.
Тримають Марченки чимале господарство: обробляють до 40 соток городу, а також мають корову, бичка, порося, курей. У всьому батькам допомагають діти, все роблять разом.

Антон займається ремонтом автомобілів, уміє виконувати різноманітні будівельні роботи. Як справжній турботливий і любимий тато, не поїхав шукати кращої долі за кордон, не покинув родину, бо вважає, що діти повинні мати подвійні увагу й піклування. Адже мати та батько — ніби два крила, котрі постійно оберігають, супроводжують у житті, націлюють на краще. Тому він не стоїть осторонь проблем дітей, пишається їхніми здобутками й перемогами. А ще він — частий гість у школі: бере участь у виховних святах і заходах, допомагає у ремонті класних кімнат.

Запорукою успішного сімейного життя Антон Марченко вважає любов, довіру, спокій, взаєморозуміння.

Нововороб’ївський сільський голова Микола Ти­мошенко дуже позитивно відгукується про родину Марченків, хвалить молодого господаря, котрий має «золоті» руки, й зауважує, що на території громади подібні родини — не рідкість. Отож, сподівається очільник села, що матимуть поліські села майбутнє, коли в них господарюють такі славні родини.

Погода

Веселим олівцем

Кар14072020

— До боротьби з коронавірусом ми готові…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Боати15092017

І для кізоньки сплели віночок.

Фото Світлани СОБОЛЕВСЬКОЇ. м. Житомир.

Лінки