Завдяки своїм виробам житомирянка Катерина Скакунова добре знана у соцмережах. Здебільшого майстриня в’яже гачком іграшки. «Іноді роблю прикраси для волосся для малечі, а також різні дрібнички для немовлят, — каже вона і, жартуючи, додає: — У мене — майстерня перших іграшок, як я її називаю. Хоча нерідко й дорослі отримують у подарунок мої вироби».

Улюбленою справою Катерина Скакунова займається вже шість років. Як і більшість жінок, уперше взялася за рукоділля, коли перебувала у декретній відпустці. Нині уже й семилітня донька Єва допомагає мамі. Вона і є чи не найбільшим критиком, порадником і, водночас, підтримкою для майстрині.

Першою іграшкою був равлик, зшитий власноруч. Саме завдяки йому в соцмережі житомирянку знають як «Катя Улиточка» — ім’я, яке вже стало своєрідним брендом.
Після виходу на роботу вільного часу в жінки стало значно менше. «Однак завжди намагаюся увірвати хвилинку на хобі, — зізнається вона. — В’язання тих же зайчиків — це немов віддушина після робочого дня. Мабуть, у залежності від настрою й іграшки виходять відповідні».

Нещодавно разом із кількома майстринями Катерина Скакунова організувала в обласному центрі другий фестиваль ручних виробів. Тут же житомирянка представила й власні — милі та позитивні дитячі іграшки.

Погода

Веселим олівцем

Кар18102019

— Тату, що це ти за жахи дивишся?— Вечірні новини…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки