Керівника зразкового дитячого художнього колективу — ансамблю танців «Біджиз», що діє на базі Малинського міського ЦДЮТ, Людмилу Тупольську знаю давно.

Під час зустрічей із цією талановитою жінкою відчуваєш, як від неї випромінюється позитив.

Людмила Володимирівна — випускниця міської ЗОШ № 3 І­ІІІ ступенів, закінчила й музичну школу по класу бандури. В 1996 році вступила на музично-­педагогічний факультет Ніжинського державного педагогічного університету імені Миколи Гоголя, на спеціальність «Оркестрова справа».

— Минуло лише два місяці навчання і я зрозуміла, що оркестр — то не моє, тож вирішила перевестись на відділення хореографії, — розповіла Людмила. — Щаслива, що так кардинально змінила свою спеціальність.

До рідного Малина Людмила Тупольська повернулась 2001 року й влаштувалась на роботу до місцевого ЦДЮТ. З часом набрала діток для танцювального колективу «Біджиз». І почалися наполегливі тренування. Успіху довго чекати не довелося. Діти з гарними результатами почали виступати на міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних танцювальних конкурсах і фестивалях. Нині колектив у трьох вікових групах відвідують близько 150 діток. У репертуарі «Біджизу» — більше тридцяти різножанрових хореографічних композицій і танців. Без участі цього колективу в місті не відбувається жодне культурно­-мистецьке свято. Грамотами й кубками різного рівня заставлена тренувальна зала ЦДЮТ, де займаються юні танцівниці «Біджизу». А це свідчить по високий рівень підготовки й майстерності його учасниць та керівника.

— Наше життя подібне танцю, — каже Л.В.Тупольська. — Бо наш характер тісно переплітається з мовою тіла. Як і в танцях, так і в житті з’являються нові ідеї, плани, а також щось нове, після чого хочеться це реалізовувати.

— Людмила Володимирівна — справжній зразок трудоголіка-­педагога, прекрасної, щирої та компанійської людини, а ще — турботливої й люблячої дружини та мами, — сказала про колегу директор ЦДЮТ Алла Буділовська.

Погода

Веселим олівцем

кар16082019

— Я тобі покажу, як красти, негіднику!— Покажіть, дядечку, покажіть. А то мене вже тричі ловили…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки