Фото Сергія ГРИГОРЧУКА.
Фото Сергія ГРИГОРЧУКА.

Однією з героїнь проекту «Жінки незвичайних професій», що реалізується ГО «Скриня корисних справ» за підтримки БФ «Український жіночий фонд», стала лейтенант Збройних Сил України Олена Джемула.

Випускниця Житомирського державного педагогічного університету ім. І.Франка 17 років тому обрала свій життєвий шлях, коли пішла до війська. Початок кар’єри Олена згадує із сумною посмішкою: «Спершу була радіотелефоністом мінометної батареї. Це тяжка робота: п’ять «котушок» треба було нести на собі полем, хоча сама важила тоді близько 40 кілограмів». Наступна посада — діловод продовольчої служби і 7 років «кабінетної» праці…». Та, як кажуть, який солдат не мріє стати генералом? Три роки тому жінка отримала офіцерське звання.

Сьогодні Олена Джемула — в. о. заступника командира батальйону по роботі з особовим складом. Її робота — не просто виховання підлеглих, а справжня турбота про них. Хлопці, які йдуть служити в одне з найкращих військових формувань ЗСУ, відчувають силу її характеру. Жінка — сувора, але справедлива, по­материнськи турботлива.

Понад півроку Олена несла службу в зоні АТО. Говорячи про прийняття важливих рішень, згадує батьків: «Вони в мої справи не втручалися і на вибір не впливали. Я завжди самостійно обирала свій шлях і відповідальність за рішення несла сама».

 

Погода

Веселим олівцем

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки