Є.А.Костюк із сином
Є.А.Костюк із сином

Дві жительки села Червоної Волоки Лугинського району відзначили 95-­річні ювілеї: Параска Лук’янівна Рейда — 12 листопада, Євдокія Антонівна Костюк — 13 листопада.

Параска Лук’янівна Рейда багато років пропрацювала на благо рідної Лугинщини, носить почесне звання «Ветеран праці», виховала шанованих в районі дітей, тішиться онуками і правнуками.

Привітання приймає П.Л.Рейда
Привітання приймає П.Л.Рейда

Тепло і з синівською повагою вітав Параску Лук’янівну в. о. старости Червоноволоцького старостинського округу Михайло Костюк. У Михайла Володимировича наступного дня теж було свято — 95 років виповнилося його матері Євдокії Антонівні.

Євдокія Антонівна Костюк достойно витримала усі випробування долі: голод, війну, брала участь у партизанському русі, відбудовувала повоєнну Лугинщину. Виростила і виховала вісьмох дітей, має двадцять двох онуків, двадцять одного правнука та трьох праправнуків.

Із привітаннями й подарунками до ювілярок завітали керівники органів влади району, Лугинської селищної ради, районної організації ветеранів.

До речі, обидві довгожительки проживають на вулиці Молодіжній.

 

Погода

Веселим олівцем

Кар12042019

— Хазяїн казав, що коли й надалі такі платіжки за газ та електроенергію надходитимуть, то він з усією родиною до тебе в будку вселиться…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки