Цю незвичну пару можна зустріти в Житомирі. Наталка Зубарева — співачка, солістка обласної спілки поляків та польського дитячого театру ляльок «ModernPol» під керівництвом Вікторії Зубаревої. У візочку — її кіт.

— Котика звати Міккі, але ми стали називати його Бароном, бо любить їздити у візочку. Моїй доні вже одинадцять років, а котику — два. Одного разу Міккі сам заскочив до візочка, йому дуже сподобалось і виходити звідти не захотів. Тому вирішили використовувати візочок для Міккі. Спершу ми возили його у дворі. Потім все далі й далі почали виїжджати, а котик сидить. Із того часу разом подорожуємо Житомиром вже півтора року. І в магазин, і на базар, — розповіла Наталка Зубарева.

Жінка абсолютно не комплексує з приводу незвичного вигулювання котика. Вважає, що це — нове у спілкуванні з тваринами. Бо котики частіше сидять вдома і хазяї менше з ними спілкуються. Існує думка, що коти — не дуже товариські до людини. Однак Міккі відгукується на мову та емоції. Спільні прогулянки господиню і Міккі дуже зближують. Котик із задоволенням мандрує вулицями і навіть полюбив кататися на дитячих гойдалках.

 

Погода

Веселим олівцем

Кар11082020

— Яке — «пив», ну, яке — «пив»? Лише одна цукерочка з лікером…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО

Брати наші менші

Брати2010

«Щось на вушко розкажу...».

Фото надіслала Надія ШЕВКО (м. Житомир).

Лінки