Цю незвичну пару можна зустріти в Житомирі. Наталка Зубарева — співачка, солістка обласної спілки поляків та польського дитячого театру ляльок «ModernPol» під керівництвом Вікторії Зубаревої. У візочку — її кіт.

— Котика звати Міккі, але ми стали називати його Бароном, бо любить їздити у візочку. Моїй доні вже одинадцять років, а котику — два. Одного разу Міккі сам заскочив до візочка, йому дуже сподобалось і виходити звідти не захотів. Тому вирішили використовувати візочок для Міккі. Спершу ми возили його у дворі. Потім все далі й далі почали виїжджати, а котик сидить. Із того часу разом подорожуємо Житомиром вже півтора року. І в магазин, і на базар, — розповіла Наталка Зубарева.

Жінка абсолютно не комплексує з приводу незвичного вигулювання котика. Вважає, що це — нове у спілкуванні з тваринами. Бо котики частіше сидять вдома і хазяї менше з ними спілкуються. Існує думка, що коти — не дуже товариські до людини. Однак Міккі відгукується на мову та емоції. Спільні прогулянки господиню і Міккі дуже зближують. Котик із задоволенням мандрує вулицями і навіть полюбив кататися на дитячих гойдалках.

 

Погода

Веселим олівцем

Кар20072021

— Дівчатка, мені потрібна ваша аморальна підтримка…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати27102017

Мій надійний захисник.

Фото Ендрю ЛІ (Індіана, США).

 

Лінки