Алла Криворучко три роки очолює колектив Романівського центру розвитку дитини. Пишається тим, що працює разом із людьми, котрі 30 років тому побудували дитячий садочок, а нині допомагають підтримувати його в належному стані та осучаснювати.

— Коли прийшла в центр, одразу довелося вирішувати проблемні питання, адже територія нашого дошкільного навчального закладу не освітлювалася, — розповідає Алла Леонідівна. — Та й можливості, на жаль, перейти на альтернативні види палива, зокрема встановити твердопаливний котел, через об’єктивні причини не можемо. Незважаючи на це, все­таки плануємо не лише старі газові котли замінити на сучасні та більш економні, а й повністю «утеплити» будівлю.
Як зауважила Алла Криворучко, її колектив докладає багато зусиль для того, щоб створити належні умови для виховання та розвитку дітей. Зокрема, щоб 154 дівчаток та хлопчиків, які нині виховуються в семи групах, зростали розумними, ввічливими, чемними, успішними. У дошкільному навчальному закладі створено також інклюзивну та логопедичну групи для дітей, які мають певні проблеми зі здоров’ям.

— Нашим дітям так добре, що вони навіть не хочуть повертатися додому, — посміхається жінка. — У нас є оаза для відпочинку, кілька розвиваючих майданчиків тощо. Територію центру прикрашають також казкові герої, виготовлені власними руками. Дуже багато висадили квітів, облаштували альпійські гірки. Є декоративний басейн, плетений із лози парканчик. У будівлі тепло і затишно. Навчатися та відпочивати для дітей — одне задоволення. Створити сучасний дошкільний навчальний заклад нам постійно допомагають меценати, спонсори, місцева влада.

Алла Леонідівна з гордістю розповіла про чудових господинь, які працюють у колективі. Не дивно, що на кожному заході, який відбувається в селищі, багато охочих серед дітей і дорослих поласувати смачними пирогами, млинцями, варениками, дерунами, солдатською кашею.

 

Коментарі   

#1 Тетяна 09.08.2018, 17:05
Алла Леонідівна і прекрасним була керівником відділу освіти!!! Людина яка працює за покликанням!!! Не один раз була учасником Всеукраїнської науково- практичної конференцііі, на яких презентувала на високому рівні як роботу закладів освіти району так і свій заклад дошкільної освіти. Успіхів Вам, Алло Леонідівно, та творчого натхнення!!!!

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Погода

Веселим олівцем

Брати наші менші

Брати27102017

Мій надійний захисник.

Фото Ендрю ЛІ (Індіана, США).

 

Лінки