«Житомирщина» вже писала про родину рідновірів із села Буків Житомирського району Світлозари Батенькової та Дмитра Шевелюка.

Цього разу можемо привітати їх із хвилюючою подією в житті — одруженням. До теперішнього часу пара проживала в громадянському шлюбі. Вони радіють чотирьом діткам: Богдані, Ангеліні, Леву та немовлятку Богуславу.

Читачам нагадаємо, що за останній час родина Світлозари пережила чималі складнощі: у них тимчасово вилучали з родини трьох старших дітей, досі тривають суди. Однак закохані вистояли серед життєвих негод. Вони обвінчались за рідновірським звичаєм, а потім завітали до Житомирського РАГСу.

— Для того, щоби зареєструвати відносини, — розповідає Світлозара, — потрібні глибоке розуміння та осмислення того, що це буде на благо. Повинні бути почуття, а не бажання бути «заміжньою», в шлюбі. Коханого чоловіка треба бачити і відчувати, і хоча би якось передбачати його можливі вчинки, емоції та реакції на різні дії, потреби та бажання. Слід чесно і відкрито пройти вогонь, воду і мідні труби. Ми це подолали. Особливо все почало ставати на свої, божественні, природні місця після роботи над собою, тривалих медитацій. Тільки після цього ми отримали гармонію, рівновагу, зрозуміли процеси взаємовідносин між нами. Прийшов час, коли я з легкістю погодилась на реєстрацію шлюбу і відчула необхідність вінчання.

Привітати молодих прийшли рідні та друзі. Вони обсипали закоханих зерном пшениці та дрібними грішми. Голуби теж, які злетілися на подію, хочеться вірити, стали символом миру як для нової родини, так і для України.

Погода

Веселим олівцем

Брати наші менші

Брати03112017

Котику-­братику, поділися обідом!

Фото Людмили Лобачової. м. Житомир.

Лінки