Фото зі сторінки Юрія Камишного у Facebook.
Фото зі сторінки Юрія Камишного у Facebook.

Нещодавно з творчого турне (пленеру) по Індії повернувся відомий художник, житомирянин, народний художник України, член Національної спілки художників України, лауреат чотирьох премій Юрій Камишний. Журналісту «Житомирщини» він дав інтерв’ю з цього приводу.

— Юрію Костянтиновичу, чому саме Індія, адже ви не раз там бували?

— Цього року це вже моя одинадцята поїздка до цієї напрочуд дивовижної і чарівної країни. До цього відвідав уже 27 країн, зокрема, Шрі­Ланку, острів Пасхи (Чилі), Південну Америку, європейські країни. Але закохався «по самі вуха» чомусь в Індію.

— Чим саме вас приваблює Індія?

— Простотою, невимушеністю, гарними й щирими людьми, дуже мальовничими краєвидами, самобутніми звичаями й традиціями.

— Якою була тематика художніх робіт цього разу, скільки їх створили?

— В основному працював у різних містах цієї країни над пейзажами, зображував човни, рибалок на березі океану, їхні родини, активно займався різножанровим фотографуванням. Загалом вийшло 8 картин. Робота над кожною з них тривала до одного місяця. Нині вони — ще на завершальній стадії, бо реалістичний живопис потребує багато часу на упорядкування художніх тонкощів і деталей.

— Де можна подивитися ваші роботи найближчим часом?

— У Житомирському музеї космонавтики імені С.П.Корольова відбудеться моя персональна художня виставка. На розсуд відвідувачів буде виставлено 22 жіночих і дитячих портрети.

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки