Заслужений тренер України з плавання, 85-­річний житомирянин Костянтин Миколайович Щеглов на Чемпіонаті України з плавання серед ветеранів, що відбувся у Харкові став абсолютним переможцем та встановив три рекорди у віковій категорії 85­-89 років. Спортсмен краще за всіх виступив на дистанціях 50, 100 метрів брасом і 200 метрів комплексним плаванням. Йому вдалося набрати таку кількість балів, що здобув абсолютне перше місце на всіх дистанціях.

Костянтин Миколайович розповів, що плаванням захоплюється понад 60 років. Спочатку тренував дітей, а з 2013 року розпочав виступати в якості спортсмена. Був чемпіоном, встановлював рекорди навіть на змаганнях світового та європейського рівнів. Загалом Костянтин Миколайович встановив понад 20 рекордів України. Найвище його спортивне досягнення — рекорд світу з командного плавання та перемога на Європейських іграх у Франції (2015 рік).

— Активні заняття плаванням дозволяють не просто відчути «друге дихання», а й залишатися активним членом суспільства, незважаючи на вік, — наголошує Костянтин Миколайович. — Спорт — це саме життя, насичене та цікаве, коли немає часу старіти.
Володимир СОБОЛЬ.
Фото автора.

Погода

Веселим олівцем

Кар05072019

— Рідного чоловіка — чайником по голові! Невже вам його не шкода?— Шкода, звісно… Він же новий, емальований…

Малюнок Миколи ЛЕВКОВСЬКОГО.

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки