Випускниця Малинської ЗОШ № 3 І-ІІІ ступенів, а нині — студентка другого курсу спеціальності «Релігієзнавство» гуманітарного факультету Національного університету Острозька академія Естер Матер’ян зайняла перше місце на XI Всеукраїнській олімпіаді «Юні знавці Біблії», що відбулася на базі цього вузу.

Олімпіада складалася з трьох етапів: виконання тестових завдань на знання Біблії, презентація та захист творчої роботи, тлумачення уривку Біблійного тексту за власним вибором.

Естер здобула перемогу серед студентів закладів вищої освіти України.

«Перемога в олімпіаді зовсім не була моєю самоціллю. Побачивши тему цьогорічної творчої роботи, зрозуміла — мені є про що сказати, і саме заради того, аби мене почули, я вирішила взяти участь. А ще, — це результат відображення важливості сімейних традицій і цінності духовного виховання. Уже понад 10 років ми всією сім’єю щовечора читаємо всі разом Святе Письмо. Я вважаю, що знання та розуміння Біблії — це не лише ідентифікація тебе як християнина, але й ознака освіченості та високо-інтелектуальності», — розповіла Естер.

Родина Матер’янів — багатодітна (виховують шістьох дітей), творча й креативна. Її глава Микола Якович — депутат міської ради декількох скликань, користується повагою й авторитетом серед містян; мама Ольга Іванівна — домогосподарка. Діти цієї родини — неодноразові переможці та призери багатьох шкільних, міських та обласних предметних олімпіад, конкурсів і фестивалів.

 

Брати наші менші

Брати0611

У черзі за молочком.

Фотоусмішка Валентини ПАРХОМЧУК. с. Фасова Хорошівського району.

Лінки